Dekorácie,  Nápady na darčeky

Darček v rámiku (decoupage na väčšiu plochu)

img_1500

Originálny nápad ako podarovať darček. Stačí zavesiť na stenu a čakať, či ho/ju napadne od koho asi ten kľúč je. 🙂 V tomto návode Vám ukážeme ako urobiť krakel decoupage a ako jednoduchým spôsobom prilepiť servítku na väčšiu plochu – pomocou žehličky.

1.

img_1456

Na výrobu potrebujeme:

Všetko potrebné nájdete v eshope www.kreativneruky.sk

2.

Rám natrieme hnedou (tmavšou farbou) a necháme vyschnúť. Potom rám natrieme krakelovacím lakom a tiež necháme vyschnúť. Nakoniec vyschnutý rám natrieme svetlou farbou. Štetcom rám natrieme len raz! Už po prvom ťahu vidíme malé prasklinky. Ak by sme rám natierali viackrát prasklinky by sme zatreli.

3.

Dosku natrieme lepidlom pre servítkovú techniku a necháme vyschnúť. Zo servítky použijeme len vrchnú zafarbenú vrstvu. Nahrejeme si žehličku na stredný stupeň. Na vyschnutú dosku položíme servítku, papier na pečenie a prejdeme po papieri žehličkou. Servítka sa prilepí na dosku. Nakoniec prelakujeme lakom a necháme poriadne vyschnúť.

4.

Nakoniec všetko spolu spojíme. Jutovú šnúru obmotáme okolo rámu. Dole zavesíme nápis. Štipec tiež môžeme oblepiť servítkou. Na štipec môžeme zavesiť aj vrecko s darčekom alebo … (to už necháme na Vás). 🙂

Prajeme Vám krásneho Valentína!!!!!!!

Tento návod pre Vás pripravila Anna z tímu kreativneruky.sk.

Nekopírovať texty alebo fotografie bez nášho súhlasu.

Please do not copy our text or images without our permission.

Pridaj komentár

%d blogerom sa páči toto: