Pohľadnice

Návod na pohľadnicu so srdiečkom

Ja si stále vážim ak mi niekto namiesto emailu pošle pohľadnicu. Je to viac osobné a dokonca ak pohľadnicu vyrobil vlastnoručne, tak tá radosť je ešte väčšia. 🙂

1.

Na výrobu tejto pohľadnice budeme potrebovať:

Všetko potrebné na výrobu pohľadnice so srdiečkom nájdete v eshope www.kreativneruky.sk.

2.

Z obyčajného bieleho papiera vystrihneme srdiečko (ak sa nám náhodou nepáči, tak môžeme ho vystrihnúť znova). Ak je srdiečko ok, tak ho obkreslíme a vystrihneme z farebného papiera. Budeme potrebovať 2 srdiečka. Srdiečka spolu spojíme pomocou obojstrannej lepiacej pásky.

3.

Srdiečko prilepíme na pohľadnicu – buď použijeme obojstrannú lepiacu pásku alebo lepidlo. Predné srdiečko trocha zohneme. Rohy môžeme ešte ozdobiť bodkami alebo fixkou niečo nakresliť.

Pohľadnicu vyrobíme jednoducho – vystrihneme obdĺžnik veľkosti 21cm x 15cm. V strede ho pomocou pravítka zohneme. Na pohľadnicu nalepíme biely obdĺžnik veľkosti cca 12 x 7,5 cm, na ktorý nalepíme srdiečko.

Stačí už len zbehnúť na poštu a poslať. 🙂

Tento návod pre Vás pripravil tím kreativneruky.sk. Ak ste sa inšpirovali pošlite nám foto na info@kreativneruky.sk alebo cez našu facebook stránku KreativnRuky.sk. Alebo nám zanechajte komentár. 🙂

Ďakujeme za pozornosť!

Prosíme nekopírovať texty alebo fotografie bez nášho súhlasu. Ak máte záujem o prevzatie inšpirácie napíšte nám na info@kreativneruky.sk. 

Please do not copy our text or images without our permission.

 

Pridaj komentár

%d blogerom sa páči toto: