Návod na letný náramok a náušnice
Korálkovanie,  Náramky,  Náušnice

Letný náramok a náušnice

V eshope máme tieto krásne kvietky, po ktorých som už dlho pokukovala. Konečne prišlo teplo, tak som si z nich vyrobila letný set – náramok a náušnice. Tak Vás možno inšpirujem. 🙂

1.

letny_naramok_1

Na výrobu náramku potrebujeme:

Všetko potrebné na výrobu náramku nájdete v eshope www.kreativneruky.sk.

2.

Na ketlovaciu ihlu navlečieme perlu, 2 krát rokajl, kvetinku a kaplík. Odcvakneme kúsok z ketlovacej ihly a vytvarujeme očko.

3.

Pripravíme si všetky kvetinky. Očko otvoríme do boku a napojíme na retiazku, z ktorej sme si odcvakli potrebnú dĺžku. Nakoniec pripojíme americké zapínanie.

4.

Na náušnice budeme ešte potrebovať – afroháčik, spojovacie krúžky.

Kvetinku napojíme na afroháčik, na kvetinku pripojíme krúžok, na ktorý zavesíme ďalšiu kvetinku. Znova napojíme krúžok na krúžok s ďalšou kvetinkou. A nakoniec napojíme ešte jeden krúžok s kvetinkou.

Dáme si letné šaty, letný set a môžeme vyraziť. 🙂

Túto inšpiráciu pre Vás pripravila Anna z tímu kreativneruky.sk. Ak ste sa inšpirovali pošlite nám foto na info@kreativneruky.sk alebo cez našu facebook stránku KreativnRuky.sk. Kľudne nechajte aj nejaký komentár. Ďakujem! 🙂

Prosíme nekopírovať texty alebo fotografie bez nášho súhlasu. Ak máte záujem prebrať návody, kontaktujte nás na info@kreativneruky.sk.

Please do not copy our text or images without our permission.

 

Pridaj komentár

%d blogerom sa páči toto: