Dekorácie,  Svadobná dekorácia

Nápady na obrúčky na servítky

Začali sa mi zbierať papierové rolky, tak som sa pustila do návodov na obrúčky na servítky alebo obrúsok. Zistila som, že možnosti je stráááááášne veľa, preto aj tento blog budem dopĺňať o ďalšie nápady a privítam aj Vaše inšpirácie, či už na našej facebook stránke KreativneRuky.sk alebo môžete nám ich poslať aj mailom na info@kreativneruky.sk.

1.

Na výrobu hlavne potrebujeme papierové rolky, či už z kuchynských utierok alebo z toaletného papiera. Ešte budeme potrebovať nožnice, rezátko, nejaké pero a pravítko. Z roliek si narežeme krúžky. Môžu byť rôznych veľkostí.

Obrúčka na servítky PARIS

Na výrobu tejto obrúčky potrebujeme okrem základného materiálu aj nalepovaciu textíliu. Z látky vystrihneme trocha širší pásik ako je obruč z papiera. V strede nalepíme papierovú obruč a okraje zohneme do vnútra. A je hotovo! 🙂

Obrúčka na servítky Vintage

Na obrúčky v štýle vintage potrebujeme jutovú šnúru. Odrezané krúžky obmotáme jutovou šnúrou a potom obrúčky môžeme rôzne ozdobiť.

Na šnúrku navlečieme gombíky a lepiacou pištoľou ich prilepíme na obrúčku. A je hotovo!

Na obruč prilepíme samolepiacu krajku. Ozdobíme kvietkom a je hotovo!

Svadobná obruč na servítky

Na svadobnú obrúčku potrebujeme tenkú stužku a perly 6 mm. Lepiacou pištoľou prilepíme jeden koniec stuhy na papierovú rolku a začneme obmotávať. Potom nalepíme koráliky. Korálikmi a stuhou môžeme ozdobiť aj menovky alebo krabičku na darček. A je hotovo!

Tieto návody pre Vás pripravila Anna z tímu kreativneruky.sk. Ak ste sa inšpirovali pošlite nám foto na info@kreativneruky.sk alebo cez našu facebook stránku KreativnRuky.sk . Tiež budeme rada ak mi necháte nejaký komentár. 🙂

Prosíme nekopírovať texty alebo fotografie bez nášho súhlasu. Ak máte záujem prebrať návody, kontaktujte nás na info@kreativneruky.sk.

Please do not copy our text or images without our permission.

 

 

 

 

Pridaj komentár

%d blogerom sa páči toto: