vianočné gule,  Vianočné inšpirácie,  vianočný stromček

Zasnežené vianočné ozdoby – Videonávod

Ako použiť umelý sneh na vianočné ozdoby

Ako náhrada klasického snehu, ktorý len ťažko použijeme pri výrobe rôznych handmade dekorácií, nám veľmi dobre poslúži umelý sneh. Pripravila som pre vás video , kde nájdete 3 jednoduché návody na vianočné ozdoby. Poďte sa so mnou do toho pustiť.

Zasnežená vianočná guľa

zasnezene_gule_kreativneruky

Na výrobu potrebujeme:

Polystyrénovú guľu natrieme lepidlom a nalepíme umelý sneh. Napichneme do nej uško na zavesenie. Okolo uška prilepíme lepiacou pištoľou ihličie, škoricu, šišku, badián, umelé zamrznuté šípky prípadne iné sušené alebo umelé plody. Cez uško pretiahneme šnúrku na zavesenie a je hotovo!

Zaujme ťa: 4 originálne návody na vianočné ozdoby z jutoviny

Zasnežení snehuliaci

zasnezeni_snehuliaci_kreativneruky

Na výrobu potrebujeme:

Polystyrénové gule (väčšiu a menšiu) natrieme lepidlom a nalepíme umelý sneh. (Tie druhé ručičky sú mojej dcérky 🙂 ) Z papierovej rolky vystrihneme krúžok, cez ktorý „preväzujeme“ priadzu. Šnúrky zaviažeme a vznikne nám čiapočka s brmbolcom, ktorú navlečieme snehuliakovi. Lepiacou pištoľou nalepíme koráliky namiesto očí a gombíkov. Nos je vyrobený z pom pom guličky. Zavesíme na stromček a je hotovo!

Inšpiruj sa: Ako vyrobiť z obyčajnej šišky vianočnú ozdobu

Zasnežený vianočný stromček

zasnezeny_stromcek_kreativneruky

Na výrobu potrebujeme:

Polystyrénový kužeľ natrieme lepidlom a nalepíme umelý sneh. Lepiacou pištoľou nalepíme ihličie, vysušený pomaranč, nadekorujeme škoricu a ako hviezdičku na špic stromčeka som použila badián. Polystyrénový kvetináč obalíme jutovinou. Do stredu nalepíme stromček. Jutovinu priviažeme okolo konára a je hotovo!

Návod nájdete na tomto videu:

Ďakujem Vám za pozornosť a prajeme krásne a kreatívne VIANOCE!

Anna z tímu kreativneruky.sk

Pridaj komentár

%d blogerom sa páči toto: