Jednoduchý návod na slovenskú partu
Čelenky

3 video návody na kvetinové čelenky

Kvetinové čelenky sú teraz IN a to nie len ku kroju – ako slovenská parta, ale aj k bežnému oblečeniu. Celý outfit vďaka čelenke rozkvitne. Pripravila som pre Vás tri video – návody ako si môžete doma veľmi jednoducho vyrobiť takúto čelenku. Ako modelky sa predstavili moja dcérka a neterka, tak dúfam, že aj ich výkon oceníte. 🙂

Slovenská parta

Ako vyrobiť slovenskú partu

Na výrobu krásnej slovenskej party, ktorá niekedy slúžila hlavne pri svadbách potrebujeme:

Na čelenku lepiacou pištoľou nalepíme krajku, červenú saténovú stuhu, bielu stuhu a nakoniec krojovú stuhu.

Z umelých kvetov povyťahujeme len hlavičky kvetov a prípadne nejaké lístočky. Postupne kvetinky lepíme lepiacou pištoľou na čelenku. Doplníme malými lístočkami alebo bobuľkami.

Ozdobíme hlávku a je hotovo! Čelenka je univerzálna, takže pasuje aj na menšiu hlavičku aj na veľkú hlavu. Stužky môžu len tak visieť alebo môžete ich zaviazať aj pod vrkoč alebo poprepletať nimi vrkoč.

Rozkvitnutá čelenka

blog_kvetinova_celenka

Na výrobu kvetinovej čelenky potrebujeme:

Z kvetiny odcvakneme len hlávku kvetu, ktorú prilepíme do vlnky. Využijeme každú tretiu vlnku. Bielu stuhu poprepletáme cez čelenku a taktiež aj zelenú – tak ako je znázornené vo videu.

Dáme na hlávku, dopasujeme outfit a je hotovo!

Ružičkový venček

blog_ruzickovy_vencek

Na výrobu venčeka z ružičiek potrebujeme:

Výroba je veľmi jednoduchá. Ružičky navzájom prepletáme a vznikne venček. Na konce venčeka zaviažeme stuhu. Urobíme mašľu a je hotovo!

Venček môžeme dať na rozspustené vlasy alebo dopasovať do účesu. Ružičky môžeme nalepiť aj priamo na čelenku – návod nájdete tu.

Ďakujem Vám za pozornosť a ak sa Vám návody páčili Like alebo koment stále poteší.

Ak máte nejakú pripomienku, tiež dajte vedieť. 🙂

Anna z tímu kreativneruky.sk

Pridaj komentár

%d blogerom sa páči toto: