Návod na explosion box
Dekorácie,  Nápady na darčeky,  Papierové dekorácie

Explosion box – krabička plná prekvapení

Predstavujeme špeciálnu krabičku explosion box, do ktorej môžete nalepiť množstvo fotiek, napísať veľa želaní a podarovať ako darček. Ten kto si ju otvorí, bude musieť v rôznych vreckách nachádzať prekvapenia, ktoré ste mu pripravili. Milý darček pre kamarátku, priateľa, manžela alebo manželku.

Potrebný materiál

Na výrobu potrebujeme hlavne explosion box, rôzne papiere, krajky a iné dekorácie.

Taktiež vytlačené fotky a vymyslené rôzne želania, motivačné citáty alebo môžete svojmu milému do každého vrecúška napísať jeden dôvod prečo ho tak veľmi ľúbite.

Inšpirujte sa: Handmade pohľadnica s Deco fóliou

Návod na výrobu

Papier narežeme na potrebnú veľkosť, aby sme ním mohli oblepiť krabičku. Do stredu krabičky nalepíme kruh, ktorý sme vystrihli cik cak nožnicami. Papier na krabičku prilepíme obojstrannou lepiacou páskou.

Do stredu krabičky vložíme tortičku, ktorú sme vyrobili zo sviečky. Do malej krabičky, ktorá sa nachádza v strede môžete vložiť čokoľvek – hodinky, prsteň, náramok… Ďalšiu pohľadnicu využijeme na nápis Happy Birthday. Pohľadnicu vložíme do vrecka na krabičke.

Do niektorých pohľadníc môžeme vložiť fotky alebo celé obaliť papierom. Všetky pohľadnice vložíme do vreciek v krabičke, aby si ich obdarovaný mohol sám nájsť.

Z papiera vystrihneme balóniky, ktoré tiež nalepíme na jednu z pohľadníc. Ak je to darček na narodeniny, môžeme tam nalepiť aj číslo s počtom rokov, ktoré oslavuje.

Nakoniec krabičku zavrieme a previažeme stužkou.

Čo sa kde skrýva v explosion box si môžete pozrieť aj vo videu:

Iné inšpirácie:

Pridaj komentár

%d blogerom sa páči toto: