Vianočné inšpirácie

Rozkošné papierové srdiečka

Aj z drôtu a papiera sa veľmi jednoducho dajú vyrobiť milé srdiečka na každú príležitosť. Ak sa použije červený srdiečkový papier, tak vznikne krásna dekorácia na Valentína. Ak zas žltý alebo oranžový môže to byť dekorácia na Veľkú noc. Ja som použila papier s vianočnou tématikou, keďže Vianoce tu máme zachviľu.

1.

papierove_srdiecko_1

Na výrobu srdiečok potrebujeme:

Všetko potrebné na výrobu papierových srdiečok nájdete v eshope s kreatívnymi potrebami www.kreativneruky.sk.

2.

Z drôtika vyrobíme srdiečko. Ako pomôcka my slúžil pohár, okolo ktorého som zahla drôtik. Ketlovacími kliešťe mi pomohli, aby som srdiečko v strede zohla a následne znova pomocou pohára vytvarovala ďalší polkruh. Drôtik som dole spojila a jednu časť drôtika obmotala okolo druhej.

3.

Na papieri som si vybrala motív do srdiečka, obkreslila ho ceruzkou a vystrihla. Ihlou som urobila dierky okolo celého papierového srdiečka. Aby sa mi dierky lepšie robili, tak som srdiečko položila na suchú špongiu. Tenký drôtik som trocha obmotala okolo hrubého drôtika a začala prišívať papierové srdiečko k drôtu. A je hotovo!

Srdiečko slúži ako zápich, takže ho môžeme na dekorovať do kvetináča, alebo na darček, k vianočnej ruži…. použití je veľa. Pošlite mi ako ste ho použili vy. 🙂

Ak sa Vám návod páčil budem rada ak ma podporíte like-om alebo komentárom.

Ďakujem!!!!!

Anna z tímu kreativneruky.sk

Pridaj komentár

%d blogerom sa páči toto: